Nowy produkt

AlcoForce Interlock AF-i1

2 430,89 zł

Masz pytania? Zadzwoń!

Handlowiec - 605-997-977
Joanna 663-001-007Zostaw wiadomość - a nasz opiekun skontaktuje się z Tobą

AlcoForce AF-i1 - szybki powrót do prowadzenia auta po wyroku sądu!


Blokada alkoholowa AF-i1 to produkt dedykowany użytkownikom, którzy otrzymali sądowy nakaz montażu alkomatu blokującego zapłon w pojeździe. Urządzenie marki AlcoForce spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 50436-1 dla blokad alkoholowych.


AF-i1 jest wyposażonym w precyzyjny sensor elektrochemiczny urządzeniem pomiarowym zintegrowanym z układem zapłonowym pojazdu. Zadaniem AF-i1 jest pobranie próbki powietrza od potencjalnego kierowcy, przeanalizowanie jej na obecność alkoholu i na tej podstawie dopuszczenie lub niedopuszczenie do uruchomienia silnika. Alkomat składa się z dwóch głównych części: ręczny zestaw pomiarowy oraz jednostki sterowania podłączonej elektrycznie z pojazdem. Interlock marki AlcoForce zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń. 

Tu podaj tekst alternatywny


Dlaczego warto wybrać blokadę alkoholową AF-i1?


Blokada alkoholowa AF-i1 łączy w sobie gwarancję bezpieczeństwa i konkurencyjną cenę. Interlok AF-i1 spełnia wymagania polskich norm, które są obowiązkowe dla blokad alkoholowych przeznaczonych do "przymusowego" montażu.

Urządzenie mierzy wilgotność, temperaturę i przepływ powietrza dla pobieranej próbki w celu wykrycia próby oszukania pomiaru poprzez stosowanie urządzeń zewnętrznych czyli tzw. próby sabotażu. Dodatkową funkcją jest również wykrywanie nieautoryzowanej próby uruchomienia silnika. Kolejny zabezpieczeniem jest wykrywanie spadków napięcia w układzie (np. podczas próby demontażu urządzenia). Immobiliser AlcoForce AF-i1 to idealny wybór dla osób, które uzyskały sądowe pozwolenie na prowadzenie pojazdów z blokadą, a jednocześnie cenią dobrą jakość w rozsądnej cenie. Blokadę AF-i1 warto wybrać również ze względu na alarm audiowizualny, który przypomina użytkownikowi o nadchodzącym terminie kalibracji. 


Interlock marki AlcoForce posiada również pamięć 200 tysięcy zdarzeń. Oprogramowanie zapisuje je w postaci tzw. logów, a następnie pozwala na ich łatwy transfer poprzez podłączenie części ręcznej lub „sterownika” do komputera. Jedną z najważniejszych funkcji blokady jest możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur od -40ºC do 85ºC, co sprawia, że może być użytkowane nawet w wyjątkowo srogie zimy czy też podczas upalnego lata. Dodatkową funkcją jest dedykowany program do zarządzania profilami kierowców.

Wysoki Poziom Zabezpieczeń:

- urządzenie mierzy wilgotność, temperaturę i przepływ powietrza dla pobieranej próbki w celu wykrycia próby oszukania pomiaru poprzez stosowanie urządzeń zewnętrznych 

- wykrywanie nieautoryzowanej próby uruchomienia silnika

- wykrywanie spadków napięcia w układzie (np. podczas próby demontażu urządzenia)

Inne Funkcjonalności:

- alarm audiowizualny przypominający o zbliżającym się terminie koniecznej kalibracji urządzenia

- urządzenie posiada wbudowaną pamięć 200 000 zdarzęń zapisywanych w formie logów

- łatwy transfer logów poprzez podłączenie "słuchawki" lub "sterownika" do PC

- dedykowany program do zarządzania profilami kierowców

- urządzenie może pracować w zakresie temperatur od -40°C do 85°C, dzięki czemu może być użytkowane nawet w wyjątkowo mroźne zimy / upalne lato

Zastosowanie blokady alkoholowej AlcoForce AF-i1

Interlock AF-i1 to idealne rozwiązanie dla osób, które otrzymały sądowe pozwolenia na prowadzenie pojazdu z zamontowaną blokadą alkoholową. Urządzenie nie tylko spełnia wszelkie normy i wymogi polskiego prawa, które są obligatoryjne dla "przymusowego" montażu, ale też zapewnia wysoki poziom zabezpieczeń. AlcoForce AF-i1 może być również montowany w każdym pojeździe, którego właściciel pragnie mieć antyalkoholową kontrolę nad prowadzącym.Tu podaj tekst alternatywny

Zakres Temperatur pracy - 40˚C ~ 85˚C
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 20°C 5 s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 0°C 30 s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze -20° C 90 s.
Wymagany Ustnik TAK
Liczba ustników w zestawie 10
możliowść korzystania z blokady jako alkomatu NIE
wsparcie serwisowe Tylko w Polsce
kalibracja co 12 miesięcy
trwałość czujnika 2 lata
zalety i przeznaczenie Najtańsza opcja dla kierowców z orzeczeniem sądowym i warunkowym prawem jazdy
wyświetlany wynik * PASS/FAIL
Spełnia normy EN dla blokad PN-EN 50436-1:2014 (obowiązkowy montaż) PN-EN 50436-2:2014
Obejście blokady podczas usterki ** Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu.
czas trwania warunkowego odblokowania urządzenia 24h*** (czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane)
możliowść wykonania kolejnego pomiaru z funkcji menu NIE
możliowść podłączenia dodatkowych przyrządów NIE
dodatkowe przyrządy montowane do alkomatu -
dodatkowe przyrządy controlboxa sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi
zasilanie Z instalacji pojazdu 12V/24V
* PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów.
** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania.
Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu.
*** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady

3 inne produkty w tej samej kategorii: