Blokadaalkoholowa.com to zespół ekspertów z branży alkomatów i immobilizerów alkoholowych. Od ponad dekady zajmujemy wiodące miejsce w branży urządzeń do detekcji alkoholu w wydychanym powietrzu. Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań i technologii w dziedzinie minimalizowania ryzyka pojawienia się nietrzeźwych kierujących na polskich drogach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży alkomatów i blokad alkoholowych, dzięki czemu otrzymasz ekspercką poradę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Zadziwi Cię również elastyczność naszych rozwiązań, w ramach których nie tylko będziesz mógł zakupić blokadę alkoholową, ale również skorzystać z innych możliwości finansowania. Szeroki wybór certyfikowanych interlocków zapewni możliwość dostosowania urządzenia do indywidualnych wymagań. Współpracujemy z wieloma partnerskimi serwisami, które mają stosowne uprawnienia i specjalne przeszkolenie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości rozwiązań stosowanych do ograniczenia ilości pijanych kierowców na polskich drogach. Bliskie są nam zasady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i idea walki z nietrzeźwymi kierującymi, którzy stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Uważamy, że wspólnie możemy walczyć z zagrożeniami, które spotykają nas na drogach. Każda osoba, która decyduje się na zakup i montaż blokady alkoholowej w pojeździe, czy to w związku z wyrokiem sądu czy dobrowolnie, sprawia, że poziom bezpieczeństwa na drogach wzrasta.

Wypadek